• Xperimental - Younger

  • Axwell - We Came

  • Clubix - Radio Online

  • Baauer - Paris

  • Firebeatz - Gangster

  • Showteck - Get Loose

  • Steve Angello - Valodja

  • Tiesto - Chasing Summer

NIK, ARRASATEN!

OPERACIÓN PANDA


Ots 09 - Ots 09

OperacionPanda

OPERACIÓN PANDA


09 / Ots / 2020

Otsailak 9: 17:00
Amaia antzokian
Generoa: Animatua


more info

17:00 – 18:25

RICHARD JEWELL


Ots 09 - Ots 10

RICHARD JEWELL


09 / Ots / 2020

Otsailak 9: 19:30
Otsailak 10: 20:30
Generoa: Drama


more info

1:00 – 1:00

Hansel eta Gretel


Ots 08 - Ots 08

Hansel eta Gretel


08 / Ots / 2020

Otsailak 8: 17:00
Hau antzerkia
Amaia antzokian


more info

17:00 – 18:30

O QUE ARDE


Ots 04 - Ots 04

Oquearde

O QUE ARDE


04 / Ots / 2020

Otsailak 4: 20:30
Generoa: Drama


more info

20:30 – 21:00

1917


Ots 01 - Ots 03

1917

1917


01 / Ots / 2020

Otsailak 1: 19:30
Otsailak 1: 22:00
Otsailak 2: 19:30
Otsailak 3: 20:30
Generoa: Drama


more info

1:00 – 1:00

STRAD


Urt 31 - Urt 31

strad

STRAD


31 / Urt / 2020

Musika
Urtarrilak 31: 20:30
Amaia antzokia


more info

1:00 – 1:00

LA VERDAD


Urt 28 - Urt 28

LaVerdad

LA VERDAD


28 / Urt / 2020

Urtarrila 28: 20:30
Amaia antzokian
Generoa: Drama


more info

20:30 – 22:00

TURULEKA OILOA


Urt 26 - Urt 26

Turuleca

TURULEKA OILOA


26 / Urt / 2020

Urtarrilak 26: 17:00
Amaia antzokian


more info

17:00 – 18:20

LA GRAN MENTIRA


Urt 26 - Urt 27

Lagranmentira

LA GRAN MENTIRA


26 / Urt / 2020

Urtarrilak 26: 19:30
Urtarrilak 27: 20:30
Amia antzokian
Generoa: drama


more info

1:00 – 1:00

Gauekoak


Urt 25 - Urt 25

Gauekoak


25 / Urt / 2020

Dantza
Urtarrila 25: 19:30
Amaia Antzokia


more info

1:00 – 1:00

INES BENGOA


Urt 22 - Urt 23

ines

INES BENGOA


22 / Urt / 2020

Ipuin kontalaria: Ines Bengoa
Urtarrilak 22: 20:30 Santa Marinako auzo bibliotekan
Urtarrilak 23: 20:30 Kulturaten


more info

20:30 – 21:30

PARASITOS


Urt 21 - Urt 21

PARASITOS


21 / Urt / 2020

Urtarrilak 21: 20:30
Generoa: Suspense


more info

20:30 – 22:40

ESPIA CON DISFRAZ


Urt 18 - Urt 19

Espiascondisfraz

ESPIA CON DISFRAZ


18 / Urt / 2020

Urtarrilak 18: 17:00
Urtarrilak 19: 17:00
Amaia antzokian


more info

17:00 – 18:20

SPY CAT


Urt 17 - Urt 17

SpyCat

SPY CAT


17 / Urt / 2020

Urtarrilak 11: 17:00
Amaia antzokian
Generoa: Animatua


more info

17:30 – 18:20

Zaldi Urdina


Urt 12 - Urt 12

Zaldi Urdina


12 / Urt / 2020

Urtarrilak 12: 19:30
Amaia antzokia


more info

19:30 – 21:30

LEGADO EN LOS HUESOS


Urt 04 - Urt 06

Legadoenloshuesos

LEGADO EN LOS HUESOS


04 / Urt / 2020

Urtarrila 04: 19:30
Urtarrila 06: 19:30
Amaia antzokia


more info

19:30 – 9:30

BAYALA


Urt 04 - Urt 06

BAYALA


04 / Urt / 2020

Urtarrila 04: 17:00
Urtarrilak 06: 17:00
Amaia antzokian


more info

16:00 – 18:30

FROZEN II


Abe 28 - Abe 29

frozen-2

FROZEN II


28 / Abe / 2019

Abendua 28: 17:00
Abendua 29: 17:00
Generoa: Animatua


more info

17:00 – 18:45

PUÑALES POR LA ESPALDA


Abe 28 - Abe 29

punales-espalda-arrasate

PUÑALES POR LA ESPALDA


28 / Abe / 2019

Abendua 28: 19:30
Abendua 28: 22:00
Abendua 29: 19:30
Generoa: Suspense


more info

1:00 – 1:00

A.M.A.K


Abe 23 - Abe 23

A.M.A.K

A.M.A.K


23 / Abe / 2019

Abenduak 23: 19:30
Amaia Antzokian


more info

19:30 – 21:00

Santamasak


Abe 22 - Abe 22

santamasak2018

Santamasak


22 / Abe / 2019

Abenduak 22
Ikusi egirataua / programa


more info

1:00 – 24:00

ALBISTEAK

patatak-arrasate

PATATAK “ERRIOXAKO ERARA” + KONTZERTUAK


Egin erosketak Ibai-Arteko dendetan eta eskuratu urriaren 26an “Cocinar a ciegas”eko sukaldari itsuek prestatutako patatak “Errioxako erara” dastatzeko errazio bat doan.  Urriaren 26an, larunbata, Errebeldeak Blind Rock Festival-aren barnean, eguerdiko 12.00etatik 14.00etara, Udaletxeko Plazan, patatak “Errioxako erara” dastatzeko aukera izango […]

Read more