• Xperimental - Younger

  • Axwell - We Came

  • Clubix - Radio Online

  • Baauer - Paris

  • Firebeatz - Gangster

  • Showteck - Get Loose

  • Steve Angello - Valodja

  • Tiesto - Chasing Summer

NIK, ARRASATEN!

SPY CAT


Urt 17 - Urt 17

SpyCat

SPY CAT


17 / Urt / 2020

Urtarrilak 11: 17:00
Amaia antzokian
Generoa: Animatua


more info

17:30 – 18:20

ESPIA CON DISFRAZ


Urt 18 - Urt 19

Espiascondisfraz

ESPIA CON DISFRAZ


18 / Urt / 2020

Urtarrilak 18: 17:00
Urtarrilak 19: 17:00
Amaia antzokian


more info

17:00 – 18:20

PARASITOS


Urt 21 - Urt 21

PARASITOS


21 / Urt / 2020

Urtarrilak 21: 20:30
Generoa: Suspense


more info

20:30 – 22:40

INES BENGOA


Urt 22 - Urt 23

ines

INES BENGOA


22 / Urt / 2020

Ipuin kontalaria: Ines Bengoa
Urtarrilak 22: 20:30 Santa Marinako auzo bibliotekan
Urtarrilak 23: 20:30 Kulturaten


more info

20:30 – 21:30

Gauekoak


Urt 25 - Urt 25

Gauekoak


25 / Urt / 2020

Dantza
Urtarrila 25: 19:30
Amaia Antzokia


more info

1:00 – 1:00

LA GRAN MENTIRA


Urt 26 - Urt 27

Lagranmentira

LA GRAN MENTIRA


26 / Urt / 2020

Urtarrilak 26: 19:30
Urtarrilak 27: 20:30
Amia antzokian
Generoa: drama


more info

1:00 – 1:00

TURULEKA OILOA


Urt 26 - Urt 26

Turuleca

TURULEKA OILOA


26 / Urt / 2020

Urtarrilak 26: 17:00
Amaia antzokian


more info

17:00 – 18:20

LA VERDAD


Urt 28 - Urt 28

LaVerdad

LA VERDAD


28 / Urt / 2020

Urtarrila 28: 20:30
Amaia antzokian
Generoa: Drama


more info

20:30 – 22:00

STRAD


Urt 31 - Urt 31

strad

STRAD


31 / Urt / 2020

Musika
Urtarrilak 31: 20:30
Amaia antzokia


more info

1:00 – 1:00

Zaldi Urdina


Urt 12 - Urt 12

Zaldi Urdina


12 / Urt / 2020

Urtarrilak 12: 19:30
Amaia antzokia


more info

19:30 – 21:30

LEGADO EN LOS HUESOS


Urt 04 - Urt 06

Legadoenloshuesos

LEGADO EN LOS HUESOS


04 / Urt / 2020

Urtarrila 04: 19:30
Urtarrila 06: 19:30
Amaia antzokia


more info

19:30 – 9:30

BAYALA


Urt 04 - Urt 06

BAYALA


04 / Urt / 2020

Urtarrila 04: 17:00
Urtarrilak 06: 17:00
Amaia antzokian


more info

16:00 – 18:30

FROZEN II


Abe 28 - Abe 29

frozen-2

FROZEN II


28 / Abe / 2019

Abendua 28: 17:00
Abendua 29: 17:00
Generoa: Animatua


more info

17:00 – 18:45

PUÑALES POR LA ESPALDA


Abe 28 - Abe 29

punales-espalda-arrasate

PUÑALES POR LA ESPALDA


28 / Abe / 2019

Abendua 28: 19:30
Abendua 28: 22:00
Abendua 29: 19:30
Generoa: Suspense


more info

1:00 – 1:00

A.M.A.K


Abe 23 - Abe 23

A.M.A.K

A.M.A.K


23 / Abe / 2019

Abenduak 23: 19:30
Amaia Antzokian


more info

19:30 – 21:00

Santamasak


Abe 22 - Abe 22

santamasak2018

Santamasak


22 / Abe / 2019

Abenduak 22
Ikusi egirataua / programa


more info

1:00 – 24:00

“Lau Haizetara”


Abe 19 - Abe 19

lau-haizetara

“Lau Haizetara”


19 / Abe / 2019

Abenduak 19: 18:00
Jokin Zaitegi Gelan
Ipuin kontaketa


more info

18:00 – 20:00

Gala Lirikoa


Abe 17 - Abe 17

GalaLirika-arrasate

Gala Lirikoa


17 / Abe / 2019

Abenduak 17: 20:30
Amaia Antzokian


more info

20:30 – 22:30

“Txorbela”


Abe 15 - Abe 31

Txorbela

“Txorbela”


15 / Abe / 2019

Abenduak 15: 12:30
San Frantzizko Elizan


more info

1:00 – 1:00

GABONETAKO MERKATUA


Abe 14 - Abe 14

gabonetako-merkatua-arrasate

GABONETAKO MERKATUA


14 / Abe / 2019

Abenduak 14, Seber Altube plaza

Gaboentako Merkatua
Seber Altube Plazan
Ordutegia: 11:00-20:00


more info

11:00 – 20:00

ALBISTEAK

Tipi-Tapa

“Tipi-Tapan pertsonek mugitzen gaituzte”


Dendak 2011tik darama haurrentzako eta helduentzako produktuak eskaintzen Tipi-Tapa Otalora kaleko 25. zenbakian dago, 2011. urteaz geroztik. Oinetakoekin hasi ziren dendako arduradunek, funtsezko produktua haurren garapenean eta adinekoen ongizatean. Hasieran haur eta gazteentzako oinetakoak besterik ez zituzten arren, pixkanaka helduentzako […]

Read more