• Xperimental - Younger

  • Axwell - We Came

  • Clubix - Radio Online

  • Baauer - Paris

  • Firebeatz - Gangster

  • Showteck - Get Loose

  • Steve Angello - Valodja

  • Tiesto - Chasing Summer

NIK, ARRASATEN!

Txotxongiloen ametsak


Ots 08 - Mar 02

Txotxongiloen ametsak


08 / Ots / 2024

otsailak 8tik martxoak 2ra
Astelehenetik larunbatera: 17:30-20:30


INFO +

17:30 – 20:30

 FOTO LASO


Ots 23 - Mar 01

 FOTO LASO


23 / Ots / 2024

otsailaren 23an, ostirala (Amaia antzokia) 19:30etan
martxoaren 1ean, ostirala (Amaia antzokia) 19:30etan


INFO +

19:30 – 20:45

ARNASA BETEAN


Ots 27 - Ots 27

ARNASA BETEAN


27 / Ots / 2024

otsailaren 27 asteartea 19:30


INFO +

19:30 – 20:50

Osasun mentala eta nerabeak.


Ots 26 - Ots 26

Osasun mentala eta nerabeak.


26 / Ots / 2024

otsailaren 26an, astelehena (Kulturateko Areto nagusia) 18:00etan


INFO +

18:00 – 19:00

PERFECT DAYS


Ots 25 - Ots 26

PERFECT DAYS


25 / Ots / 2024

2024ko otsailaren 25 igandea 19:30
2024ko otsailaren 26 astelehena 19:30


INFO +

19:30 – 21:35

Crazyjazzes


Ots 24 - Ots 24

Crazyjazzes


24 / Ots / 2024

Otsailak 24, 18:00, kaleetan zehar


INFO +

18:00 – 20:00

Mr. Bo


Ots 24 - Ots 24

Mr. Bo


24 / Ots / 2024

otsailaren 24an, larunbata (Amaia antzokia) 17:00etan (5€)


INFO +

17:00 – 18:00

Dirty Durum Brass


Ots 23 - Ots 23

Dirty Durum Brass


23 / Ots / 2024

Otsailak 23, 18:00, kaleetan zehar


INFO +

18:00 – 19:00

ALDO MENDEZ


Ots 21 - Ots 21

ALDO MENDEZ


21 / Ots / 2024

Otsailak 21 · 19:00 · Kulturate
KONTAKETA HELDUENTZAT · RELATOS PARA ADULTOS/AS


INFO +

19:00 – 20:00

LA ZONA DE INTERES


Ots 17 - Ots 19

LA ZONA DE INTERES


17 / Ots / 2024

otsailaren 17 larunbata 19:30
otsailaren 18 igandea 19:30
otsailaren 19 astelehena 19:30


INFO +

19:30 – 21:10

EL ARCA DE NOE


Ots 17 - Ots 18

EL ARCA DE NOE


17 / Ots / 2024

otsailaren 17 larunbata 17:00
otsailaren 18 Igandea 17:00


INFO +

17:00 – 13:30

Azken festa


Ots 13 - Ots 13

Azken festa


13 / Ots / 2024

otsailaren 13an, asteartea (Amaia antzokia) 17:00etan (doan)


INFO +

17:00 – 18:00

Esnearen kolorekoa


Ots 11 - Ots 11

Esnearen kolorekoa


11 / Ots / 2024

otsailaren 11an, igandea (Amaia antzokia) 19:30ean (10 €, euskaraz)


INFO +

19:30 – 21:00

VALLE DE SOMBRAS


Ots 10 - Ots 12

VALLE DE SOMBRAS


10 / Ots / 2024

2024ko otsailaren 10 Larunbata 19:30
2024ko otsailaren 12 Astelehena 19:30


INFO +

19:30 – 21:30

Kontzertu solidarioa


Ots 09 - Ots 09

Kontzertu solidarioa


09 / Ots / 2024

otsailaren 9an,  ostirala (Parrokian) 20:00etan


INFO +

20:00 – 21:30

CIMASUB


Ots 06 - Ots 06

CIMASUB


06 / Ots / 2024

Astelehenetik larunbatera: 17:30-20:30


INFO +

19:30 – 21:30

Shine


Ots 04 - Ots 04

Shine


04 / Ots / 2024

otsailaren 4an, igandea (Amaia antzokia) 19:30ean (10 €)


INFO +

19:30 – 21:00

LOS QUE SE QUEDAN


Ots 03 - Ots 05

LOS QUE SE QUEDAN


03 / Ots / 2024

otsailaren 3 Larunbata 19:30
otsailaren 5 Astelehena 19:30


INFO +

19:30 – 21:40

KIN Y YUK


Ots 03 - Ots 03

KIN Y YUK


03 / Ots / 2024

otsailaren 3 Larunbata 17:00


INFO +

17:00 – 18:20

AIRE!


Urt 30 - Urt 30

AIRE!


30 / Urt / 2024

urtarrilaren 30 asteartea 19:30


INFO +

19:30 – 21:00

Buho


Urt 28 - Urt 28

Buho


28 / Urt / 2024

Antzerkia, 28an (Amaia antzokia) 19:30ean (10 €)


INFO +

19:30 – 9:00

ALBISTEAK